Dlaczego warto przyjść na szkolenie?

Czy w Waszej placówce pojawili się nowi pracownicy? Korzystacie z ATMS Kids i chcecie wiedzieć więcej? Szkolenie z ATMS Kids i ePrzedszkole na pewno Wam się przyda! Oferujemy szkolenia, podczas których uczestnicy poznają możliwości tych rozwiązań i doskonalą swoje umiejętności, co umożliwia samodzielną pracę z programem. 

Szkolenia stacjonarne w Rybniku

Podstawową formą szkoleń są spotkania w siedzibie naszej firmy w Rybniku. Podczas szkolenia uczestnicy poznają możliwości i zasady działania ATMS Kids i ePrzedszkole, a także dowiadują się jak ułatwić sobie wykonywanie codziennych obowiązków. 

Najbliższe terminy: 17 października
Czas trwania: od 9.00 do 12.00
Miejsce:
 Rybnik, siedziba ALAN Systems
Jesteś zainteresowany, ale nie odpowiada Ci termin? Zadzwoń i zaproponuj inny.

W celu poznania szczegółów i zapisów na szkolenie prosimy o kontakt pod nr tel. 32 359 30 60

Pozostałe formy szkoleń

Szkolenia zdalne

Gdy ograniczeniem jest odległość lub czas oferujemy szkolenie zdalne w formie rozmowy (za pośrednictwem telefonu, Skype lub innych rozwiązań komunikacji internetowej) wspartej prezentacją widoczną na współdzielonym zdalnie obrazie monitora. Zakres tematyczny i cena ustalane są indywidualnie

Szkolenia w placówce

Oferujemy również możliwość realizacji szkolenia w Waszej placówce. W tym przypadku również wszystkie szczegóły tj. termin, liczba uczestników, zakres, cena itp. ustalane są z indywidualnie.

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 32 359 30 60

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *